Intolog Helsinki Oy

Palvelevat tiimimme 

 

Myynti:


Birger Grotell
myyntijohtaja
040 456 1233
birger.grotell@intolog.fi

Ilkka Holmström
myynti
040 546 3176
ilkka.holmstrom@intolog.fi
Antti Kääriäinen
myynti
044 285 3126
antti.kaariainen@intolog.fi


Arja Pitkonen 
myynti 
040 737 7551 
arja.pitkonen@intolog.fi

Lauri Liimatainen
myynti
040 455 7713
lauri.liimatainen@
intolog.fi


Max Grotell
myynti
040 824 7067
max.grotell@intolog.fi


Hallinto:

Petri Poutala
toimitusjohtaja
040 833 9009
petri.poutala@intolog.fi


Janne Juka
talousjohtaja
janne.juka@intolog.fi 


Jaana Korpela-Peltonen 
talouspäällikkö
040 7610 523
jaana.peltonen@intolog.fi


Varasto:


Toni Lindroos 
logistiikkapäällikkö
0445 070470
toni.lindroos@intolog.fi

 

Hki_Mika_Nevalainen_Wj
Mika Nevalainen 
varasto


Roni Lahti
varasto

Asennus/huolto:
Hki_Mika_Heikkila_Wj
Mika Heikkilä
huoltopäällikkö
0400 109767

Hki_Markku_Laukkanen_Wj
Markku Laukkanen
asennus ja huolto


Ismo Myhrberg
asennus ja huolto


Taulant Skeja
asennus ja huolto


Petri Niemistö
asennus ja huolto

 


Miika Mertoniemi
asennus ja huolto

Joakim Koski
asennus ja huolto

Toni Huotilainen
asennus ja huolto

Vanha Porvoontie 231 C 2, 01380 Vantaa
Keskus 075 756 0380

Avoinna arkisin 8.00 – 16.00  (varasto 7.30 – 16.00)

myynti.helsinki@intolog.fi




Intolog Helsinki Oy:n palvelualueella rakentaminen ja muuttaminen ovat jatkuvaa toimintaa.

Monipuolisten resurssien ansiosta meillä on mahdollisuus ratkaista asiakkaidemme logistiset haasteet, liittyvätpä ne kalustamiseen, sähköihin, korjaamiseen, valaistukseen ja remontointiin.

Yrityksemme intomielinen henkilökunta on valmiina ratkaisemaan asiakkaidemme haasteet teräksisellä otteella ja rautaisella kokemuksella.

Haluamme kehittää pitkäkestoisia ja tiiviitä asiakassuhteita myyntialueellamme nyt ja tulevaisuudessa.

Intolog Helsinki Oy

Petri Poutala

Toimitusjohtaja 

 

Hos oss får du betjäning även på svenska. Vänligen kontakta Birger Grotell, +358-40 4561233 , email birger.grotell@intolog.fi.

Du är välkommen med alla dina frågor gällande eventuella problem och behov angående ditt företags interna logistik.