Intolog Helsinki Oy

Palvelevat tiimimme 

 

Myynti:

Hki_Birger_Grotell_Wj
Birger Grotell
myyntijohtaja
040 456 1233
birger.grotell@intolog.fi
Hki_Ilkka_Holmström_Wj
Ilkka Holmström
myynti
040 546 3176
ilkka.holmstrom@intolog.fi
Hki_Juuso_Lehto_Wj
Juuso Lehto

myynti
GSM 0400 733 301
juuso.lehto@intolog.fi
Hki_Jeremias_Pirinen_Wj
Jeremias Pirinen
myynti
GSM 0400-655167
jeremias.pirinen@intolog.fi
Hki_Arja_Pitkonen_Wj
Arja Pitkonen 
myynti 
GSM 040 737 7551 
arja.pitkonen@intolog.fi
Hki_Jarkko_Suomalainen_Wj
Jarkko Suomalainen
myynti
GSM 040 824 7067
jarkko.suomalainen@
intolog.fi

Topi Mustonen

myynti
GSM 050 410 3540
topi.mustonen@intolog.fi

Hallinto:
Hki_Jorma_Seitala_Wj
Jorma Seitala
toimitusjohtaja
projektimyynti
GSM 0500 450 481
jorma.seitala@intolog.fi
Hki_Jaana_Korpela-Peltonen_Wj
Jaana Korpela-Peltonen 
talouspäällikkö
040 7610 523
jaana.peltonen@intolog.fi


Varasto:

Hki_Markku_Laukkanen_Wj
Markku Laukkanen
varasto
GSM 0400 574 580
markku.laukkanen@
intolog.fi

 

Hki_Toni_Lindroos_Wj
Toni Lindroos 
varasto
040 455 1150
toni.lindroos@intolog.fi
Hki_Mika_Nevalainen_Wj
Mika Nevalainen 
varasto
0400 464 600
mika.nevalainen@intolog.fi
Asennus/huolto:
Hki_Mika_Heikkila_Wj
Mika Heikkilä
asennus ja huolto
GSM 0400-109767


Ismo Myhrberg

asennus ja huolto


Matti Seila
asennus ja huolto


Vanha Porvoontie 231 C 2, 01380 Vantaa
Keskus 075 756 0380

Avoinna arkisin 8.00 – 16.00  (varasto 7.30 – 16.00)

myynti.helsinki@intolog.fi



Intolog Helsinki Oy:n palvelualueella rakentaminen ja muuttaminen ovat jatkuvaa toimintaa.

Suurempien ja monipuolisten resurssien myötä meillä on parempi mahdollisuus ratkaista asiakkaittemme logistisia tarpeita.

Yrityksemme intomielinen asiakaspalvelu haluaa ratkaista haasteet ammattitaidolla ja joustavuudella. Kotimainen valtuutettu asennuspalvelumme takaa asennuksen laadun. Pyrimme pitämään kiinni palvelulupauksestamme parhaalla mahdollisella tavalla.

Haluamme kehittää ja kehittyä vuorovaikutteiseen ja pitkäkestoiseen yhteistyöhön asiakkaiden kanssa.

Tiimimme on valmiina haasteisiin.

Intolog Helsinki Oy

Jorma Seitala
toimitusjohtaja

 

Hos oss får du betjäning även på svenska. Vänligen kontakta Birger Grotell, +358-40 4561233 , email birger.grotell@intolog.fi.

Du är välkommen med alla dina frågor gällande eventuella problem och behov angående ditt företags interna logistik.