Intolog Lahti, Hyvinkää, Kotka ja lappeenranta,
Rastec sisälogistiikka Oy

Harri Hakanen
myynti / toimitusjohtaja
040 590 3211
harri.hakanen@rastec.fi

Tapio Linna
myynti
0400 127 556
tapio.linna@rastec.fi  

Joni Broman
myynti
050 345 2082
joni.broman@rastec.fi  



Henri Pekonen

myynti
044 7700557
henri.pekonen@rastec.fi 

Kimmo Lehtinen
myynti, Hyvinkää
0400 128 922
kimmo.lehtinen@rastec.fi 
Martti Launiainen
myynti, Kaakkois-Suomi
044 740 8816
martti.launiainen@rastec.fi 
Ingrid Kuhanen

myynti,Kaakkois-Suomi           044 757 1733
ingrid.kuhanen@rastec.fi

Nina Dahl
myyntisihteeri
044 013 0044
nina.dahl@rastec.fi 


Eija Halonen

toimisto
044 757 1735
eija.halonen@rastec.fi  

Jukka Ahonen
varasto
040 7488 856
jukka.ahonen@rastec.fi 


Petteri Lahtinen
varasto
044 7627559
petteri.lahtinen@rastec.fi 


Juha Virkkunen
varasto
044 7887688


Sami Leinonen
varasto
044 7035602
sami.leinonen@rastec.fi


Raimo Hynninen
varasto
044 7220475
raimo.hynninen@rastec.fi


Matti Kiansten
huolto
045 237 7057


 

Pentti Nurminen
huolto
044 726 6309
pentti.nurminen@rastec.fi

Rastec sisälogistiikka OY, LahTI

Veivikatu 8, 15230 Lahti
Puhelin (03) 733 4613
Faksi (03) 733 4614

myynti@rastec.fi 

 

RASTEC SISÄLOGISTIIKKA OY, HYVINKÄÄ

Kankurinkatu 4-6, 05800 Hyvinkää
Puh. 0400 128 922
Faksi (03) 733 4614 

myynti@rastec.fi 

RASTEC SISÄLOGISTIIKKA OY, KOTKA

Rastec sisälogistiikka Oy
William Ruthin katu 2
48600 Kotka

myynti@rastec.fi 

Puh. 044 740 8816
Faksi (03) 733 4614 

RASTEC SISÄLOGISTIIKKA OY, LAPPEENRANTA

Eteläkatu 8

53500 Lappeenranta

myynti@rastec.fi 


Puh. 044 757 1733

Ratkaisu on usein räätälöity
Hyvä palvelu henkilöityy ja kumpuaa ennen muuta asiakkaan liiketoimintaympäristön tuntemisesta. Varsin usein asiakkaamme hakevat räätälöityjä ratkaisuja - ja sehän meille sopii, sillä suunnittelijoillamme on taitoa ja kokemusta oltiinpa sitten logistiikkakeskuksessa, teollisuudessa, kaupan puolella tai julkisella sektorilla.

Rastec Oy

Harri Hakanen
toimitusjohtaja