Intolog Oulu Oy


Jorma Vesala
Puh. 020 778 0862
GSM 0400 603 325
jorma.vesala@intolog.fi

Kaj Katainen
Puh. 020 778 0861
GSM 040 809 2988
kaj.katainen@intolog.fi

Jukka Backman
GSM 040 484 3302
Puh. 020 778 0864
Faksi 042 1948 43302
jukka.backman@intolog.fi

Pasi Laine
Puh. 020 776 8280
GSM 040 482 4165
pasi.laine@intolog.fi

Risto Kellokumpu
tekninen myynti
Puh. 020 778 0867
GSM 040 635  8335
risto.kellokumpu@intolog.fi

Eero Suutari
asennus
GSM 040 505 9381 eero.suutari@intolog.fi

Risto Nurkkala

huolto


Veli Hauru
asennus
GSM 040 763 6673

Pohjois-Suomen palvelupiste

Hiltusentie 27, 90620 Oulu
Puh. 020 778 0860
myynti.oulu@intolog.fi


Materiaalinkäsittelyn osaamista

Asiakaskuntamme on laaja ja asiakassuhteet pitkäaikaisia kumppanuuksia perinteisestä teollisuudesta myymäläratkaisuihin ja arkistoista kaivosteollisuuteen. Materiaalinkäsittely on tärkeä osa liiketoimintaamme. Palvelukokonaisuuteen kuuluvat myös suunnittelu, asennus ja huoltopalvelut sekä trukkikurssit, jotka tarjoavat asiakkaillemme tuiki tärkeätä ja ajankohtaista tietoa myös työturvallisuudesta.

Intolog Oulu Oy

Jorma Vesala
toimitusjohtaja