Intolog Tampere, Niparmi Sisälogistiikka Oy

Myynti

tampere_jyri
Jyri Lajunen
Ratkaisumyynti
GSM 0400 897 330
jyri.lajunen@niparmi.fi

Markus Lahti 
Ratkaisumyynti
GSM 050 435 4858
markus.lahti@niparmi.fi
tampere_tiina
Tiina Turunen
Ratkaisumyynti
GSM 040 480 8084 tiina.turunen@niparmi.fi

Säde Suominen
Myyntiassistentti
Puh. 0400 388 747
sade.suominen@niparmi.fi
tampere_samu
Samu Granroth
Toimitusjohtaja, projektit
GSM 044 724 9581 samu.granroth@niparmi.fi
tampere_tommi
Tommi Palonen
Myyntijohtaja, projektit
Puh. (03) 3890 444
tommi.palonen@niparmi.fi
tampere_ahti
Ahti Niku
Myynti, koulutus
GSM 040 353 2200

ahti.niku@niparmi.fi 

tampere_jouni
Jouni Lahti
Jälkimarkkinointi, Huolto
GSM 050 553 0296

asennus@niparmi.fi

Noutovarasto

tampere_heikki
Heikki Olkkonen
Noutovarasto
GSM 0400 388 757

heikki.olkkonen@intolog.fi
varasto@niparmi.fi

Toni Kari (002)_pieni
Toni Kari
Noutovarasto
GSM 0400 388 757

varasto@niparmi.fi

Asennus


Juha Pitkänen
Asennus
GSM 040 545 3146

Aatu Mäkelä
Asennus

Tatu Valkeejärvi
Asennus

Jani Hymylä
Asennus

Tampereen palvelupiste

Huurretie 9, Halli 5, ovet 10 ja 11, 33470 Ylöjärvi
Puh. (03) 3890 444
Myynti 0400 130 190

Varasto 0400 388 757

Sähköposti: info@niparmi.fi


  
Tiivis yhteistyö auttaa ymmärtämään todelliset tarpeet ja tavoitteet, minkä avulla päästään tehokkaisiin sisälogistisiin ratkaisuihin. Olemme vahva ja luotettava kumppani jo monien toimijoiden kanssa. Nuorekas, mutta kokenut ja asiantunteva henkilöstömme tarjoaa mielellään apuaan sekä pienissä että isoissa kokonaisuuksissa.  Oletko myös sinä tuleva yhteistyökumppanimme? Otathan yhteyttä niin kartoitetaan yhdessä yhteinen rajapinta! 

Samu Granroth
Intolog Tampere, toimitusjohtaja