Intolog Tampere, Niparmi Sisälogistiikka Oy

tampere_jyri
Jyri Lajunen
Ratkaisumyynti
GSM 0400 897 330
jyri.lajunen@niparmi.fi

Markus Lahti 
Ratkaisumyynti
GSM 050 435 4858
markus.lahti@niparmi.fi
tampere_tiina
Tiina Turunen
Ratkaisumyynti
GSM 040 480 8084 tiina.turunen@niparmi.fi
tampere_samu
Samu Granroth
Toimitusjohtaja, projektit
GSM 044 724 9581 samu.granroth@niparmi.fi
tampere_tommi
Tommi Palonen
Avainasiakkaat, projektit
Puh. (03) 3890 444
tommi.palonen@niparmi.fi
tampere_ahti
Ahti Niku
Myynti/koulutus
GSM 040 353 2200

ahti.niku@niparmi.fi 


Säde Suominen
Myyntiassistentti
Puh. 03 3890 444
sade.suominen@niparmi.fi
tampere_heikki
Heikki Olkkonen
Noutovarasto
GSM 0400 388 757

heikki.olkkonen@intolog.fi
varasto@niparmi.fi

tampere_jouni
Jouni Lahti
Huolto, jälkimarkkinointi
GSM 050 553 0296

asennus@niparmi.fi

Tampereen palvelupiste

Huurretie 9, Halli 5, ovet 10 ja 11, 33470 Ylöjärvi
Puh. (03) 3890 444
Myynti 0400 130 190

Varasto 0400 388 757

Sähköposti:     info@niparmi.fi

Asiakkaan prosessien ymmärrystä
Joskus tehokas ja toimiva sisälogistiikan ratkaisu on pitkälle räätälöity. Toisinaan hyväksi koettu ja testattu vakioratkaisu palvelee asiakkaamme tarpeita parhaiten. Jokainen asiakas tarpeineen on erilainen, asiakkaan prosessien ymmärtämisen merkitys korostuu.

Ahti Niku
Intolog Tampere,
toimitusjohtaja