Intolog Turku, Turun Hylly- ja Trukkitalo Oy


Jussi Kulmala
johto/myynti
jussi.kulmala@thtt.fi
0400 533 433

Tuomas Kulmala
talous/myynti
tuomas.kulmala@thtt.fi
040 737 5404

Tarmo Tuuppa
myynti
tarmo.tuuppa@thtt.fi
050 520 5279

Ossi Vanne
myynti
ossi.vanne@thtt.fi
0400 873 663
Jukka Korventausta
myynti/Movexx, Bravi
jukka.korventausta@thtt.fi  
0447 536 039
Topias Kulmala
myynti topias.kulmala@thtt.fi  
040 8464 828
Vikke Lehtinen
palvelut/myynti vikke.lehtinen@thtt.fi  
0400 304 252

 


Tomi Virtanen
myynti/jälkimarkkinointi
tomi.virtanen@thtt.fi
040 520 5279

Markus Tuuppa
logistiikka / varasto
050 401 6646

Jari Tikka
varasto

Santtu Orvasto
varasto

Timo Antola
huolto

Mika Henttula
huolto


Jarkko Iivonen
huolto


Jonne Vilja
Asennukset/varasto

Marko Vuori
huolto

Victor Knieling

huolto

Turun palvelupiste

Tuijussuontie 6, 21280 Raisio
Puh. (02) 431 0400
Faksi (02) 437 1422

 

 Roimasti kokemusta ja osaamista
Olemme alueemme johtava varasto-, teollisuus- ja arkistokalusteiden sekä trukkien toimittajana. Takana on yli 30 vuoden työrupeama - roimasti kokemusta ja osaamista. Vahvalle tekijätiimillemme laatu ja palvelukokonaisuuden jatkuva kehittäminen on ykkösasia.

Intolog Turku

Jussi Kulmala
toimitusjohtaja